Wide


Dekorační washi pásky k nám dorazily z Japonska. Vyrábějí se ze speciálního washi papíru z kůry stromu gampa nebo jiného ekologického materiálu (konopí, bambusu nebo rýže).

Washi pásky, někdy známé také jako designové nebo dekorační pásky, jsou samolepicí a dobře drží prakticky na jakémkoli povrchu. Dekorovat proto můžete nejen papírové přání, ale také svíčku, sklo, vázu, fotografii nebo i stěnu. Ozdobte si zeď v pokoji podle svého vkusu a klidně každý měsíc jinak. Při šetrném sloupnutí by neměly nezůstávat fleky. Jsou také ideální k balení dárků, a to místo klasické stuhy. S washi páskami zvládnou zabalit dárky i méně zdatní jedinci.

Washi pásky snadno utrhnete rukou, na nůžky můžete tedy klidně zapomenout, a navíc s nimi zvládnou pracovat i děti. Pásky jsou pevné, pružné a popisovatelné. Bez problémů je můžete využít k označení sešitů nebo šanonů. Většina washi pásek je částečně průhledná.
Nabízíme vám obrovské množství vzorů, barev, velikostí i speciální edici. Jedna páska měří standardně 10 m a liší se v šířce (6/15/30 mm). Stačí si jen vybrat!

 

Seřadit podle